O firmie

Misją firmy SPECBRUK jest dostarczanie kompleksowych usług brukarskich. Nasze wieloletnie doświadczenie stanowi o naszej przewadze nad konkurencją. Działamy sprawnie, szybko i w pełni profesjonalnie celem zapewnienia każdemu klientowi 100% satysfakcji.

Wykonujemy kompleksowe usługi brukarskie, podjazdy, drogi, chodniki, tarasy, murki z kostki betonowej i kamiennej granitowej. Wysoki standard naszych usług potwierdza wielu zadowolonych klientów, oraz otrzymane liczne referencje. Jakość i estetyka to nasze motto. Nasze usługi realizujemy na terenie województwa mazowieckiego.

Prace wykonujemy dla odbiorców indywidualnych oraz dla małych i dużych przedsiębiorstw. Każdy projekt uzgadniamy indywidualnie z klientem lub wykonujemy propozycję, przedstawione na bazie własnych planów. Realizacja prac brukarskich odbywa się na bazie materiałów zakupionych przez nas lub dostarczonych przez zleceniodawcę. Dysponujemy dużą bazą wzorów, z których na pewno wybiorą Państwo coś dla siebie. Służymy również fachową poradą oraz doradztwem budowlanym.

DORADZTWO TECHNICZNE, WYCENA ORAZ PROJEKT – U NAS TO WSZYSTKO GRATIS!

Kosztorys prac podajemy po wcześniejszych oględzinach planowanych prac, ponieważ uzależniony jest on od rodzaju kostki, podbudowy i innych czynników. Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

Współpracujemy z największymi producentami kostki i galanterii betonowej:

kostka_brukowa_minsk_libet

kostka_brukowa_minsk_polbruk

kostka_brukowa_minsk_semmerlock

Wszelkich dodatkowych informacji udzielimy bezpośrednio pod numerem telefonu: 500-449-100.

©2015 Wszystkie prawa zastrzeżone SPECBRUK

Tworzenie stron www - Veden.pl